Jak na UTOpiji

🚗 Autem

Pokud vlastníte pojízdný automobil, a rádi byste jej využili k dopravě za UTOpijí, tak určitě není problém! Oproti loňsku máme větší parkovací kapacitu. Ale i tak bychom vás chtěli poprosit o maximální využití kapacity vašeho vozidla 😉

🚌 Vlak & Bus

Areál kempu Úžlebec se nachází v předhůří krásné Šumavy, kde v okolí není nic jiného než volná příroda. To bohužel znamená, že do areálu jako takového nejezdí žádný přímý spoj hromadné dopravy 😬

Ale tak jako loni, i letos pro Vás vypravíme v několika turnusech speciální autobus – Esmeraldu, který vás v pátek přiveze z Klatov a v pondělí opět do Klatov odveze.

Nástupní a výstupní místo pro Esmeraldu bude na parkovišti u klatovského vlakového nádraží, kam se lze dopravit pohodlně vlakem nebo autobusem (obojí stanice Klatovy).

V pátek bude odjezd v 19:00 a v pondělí návrat do reality v 1O:30. Pokud chcete mít své místo v busu jisté, neváhejte si předkoupit jízdenky na našem e-shopu. Pro upřesnění, pokud chcete jet v pátek i v pondělí, je potřeba koupit lístek pro každou cestu.

V případě jakýkoliv nejasností a dotazů, neváhejte nám napsat (FB nebo na mail dominik@utopije.cz).

🚴‍♂️ Na kole & pěšky

Pro nadšence a sportovce, co se zvažují se na festival dopravit čistě na lidský pohon, máme menší motivaci 🍻 Pokud na kole, koloběžce nebo čistě pěšky ujedete či ujdete alespoň 50 km, dostanete od nás nejen náš respekt, ale jako bonus i poukaz na alkoholické nápoje v hodnotě 250 (kolo) nebo 500 Kč (pěšo). A to se vyplatí!

MAPA