reborn band foto

Dj Reborn

Dj Reborn přičuchl k elektronické hudbě, konkrétně k dnb, v roce 2006 a již rok na to si pořídil gramofony a začal na nich roztáčet své první vinyly.

V průběhu následujících let vystřídal několik menších domácích uskupení, se kterými hrál i spolupořádal akce, nejen v pražkých klubech, ale i na polích a lánech naší krásné země. V roce 2010 získal 3. místo v kategorii talent roku v anketě Czech DnB Awards a za dobu své 6 let trvající dnb kariéry si zahrál i po boku známých jmen jako jsou například Futurebound, Metrik, Fourward, Total Science, Need for Mirrors či B-Complex.

Zásadní­ zlom přišel v první­ polovině roku 2012, kdy objevil psytrance a během roku 2013 začal svůj zájem postupně přesouvat směrem k psytrancovému rybníčku, ve kterém se poměrně rychle etabloval a po prvních pokusech s různými styly, usadil své žánrové zaměření ve stylu dark/forest. Od roku 2014 je členem Synaptic Dreams Records, kde pokračuje ve svém organizátorském zapálení a dováží do Čech v pravidelných rytmech zástupce zahraniční psytrancové scény. V roce 2016 se SD crew spojuje s Wizarts crew s cílem uspořádat festival větších rozměrů. Tento záměr byl úspěšný a vznikl vzkvétající Fenix Festival s prozatím dvěma ročníky v letech 2017 a 2019. Během roku 2018 začíná Reborn své hudební portfolio rozšiřovat o deephouse, hudební styl který ho okouzlil svou silou a hloubkou, ale zároveň nenásilnou všestranností.

I přesto že už od dob přechodu z DnB na Psy scénu nehraje z vinylových desek, mu láska k tomuto formátu uchovávání hudby zůstala a rád si v této formě pořídí alba svých oblíbených producentů. Jeho zapálení do širokého spektra hudebních žánrů dokazuje i tvorba amatérské hudební rubriky, kterou vede na své Djské stránce od dob, kdy nás zasáhla první vlna epidemie, od jara 2020.