WWW band foto

WWW Neurobeat

WWW volí cestu prezentace prostřednictvím autorské stylizace a definice hiphopu, jakožto prostoru pro autenticitu.

Více

Skyline band foto

Skyline

Skyline jsou uznáváni pro jejich energická živá vystoupení, vedená dvěma hypervokalisty.

Více

Omnion band foto

Omnion

Jednočlenný-sebesmyčkovací-orchestr, inspirace prastarou posvátnou hudbou ve spojení s novými možnostmi hudebních technologií.

Více

Madhouse Express band foto

Madhouse Express

Fúze psychedelie a rock’n’rollu, rotující ve spirále prostoročasu, spojující minulost, současnost i budoucnost.

Více

Kapela kvety band foto

Květy

Skupina KVĚTY existuje už od začátku tohoto tisíciletí. Po celou dobu se výrazně měnil její zvuk. Počínaje rokem 2016 hraje v nové sestavě, zaměřené více na elektroniku.

Více

dmitrievna uvodni foto

Dmitrievna

Klubový zvuk česko-ukrajinské producentky a performerky DMITRIEVNY je silně ovlivněn šestiletým pobytem v německém Berlíně, kde objevila svou vášeň pro hudební produkci. Spolu s intenzivními hudebními videi DMITRIEVNA vytváří hudbu na pomezí devadesátkového techna, industriálního rocku a alternativního popu. 

Více

Hard to Frame band foto

Hard to Frame

Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, inspirací je pro ně dubstep, drum and bass nebo jazz. Touha hrát tyto styly naživo, kombinovat je s ostatními žánry a propojovat nástroje akustické s nástroji elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely.

Více

Nervi mi do ucha band foto

Neřvi mi do ucha

Živé nástroje kombinují s elektronickými beaty, které v jejich podání zní tanečně, radostně, ale i zamyšleně nebo naléhavě. To vše podtrhávají české a slovenské introspektivní texty.

Více

Pretlak veku band foto

Přetlak věku

Genderově vyvážená čtveřice z Prahy záměrně bořící kritikům jejich žánrové krabičky.

Více

teepee band foto

teepee

Dream-popové duo teepee tvoří Tereza Lavička-Sladká a Miroslav Patočka. Jejich zvuk jedefinován zasněným spojením vokálů, akustickou kytarou a křehkými tóny elektrické kytary. Anglické texty jsou pak osobní zpovědí obou členů kapely. Na živých vystoupeních navíc zvuk teepee obohacuje bubeník Antonín Procházkaa multi-instrumentalista Prokop Korb.

Více