Kulturní centrum Falcon

Tak jasně DO IT YOURSELF ctíme a Falcon tu vždycky bude jako naděje ❤️ALE SÁM SI KLUB NEUDĚLÁŠ!

Nebudem si lhát ani se plácat po ramenou, jak vše zvládáme. Situace je všem asi jasná a kluby to prostě odnášej. Upřímně, potřebujeme 100 000 kačáků, aby jsme zvládli celej tenhle humbuk. A věřte nám, že jestli se to v říjnu zase všecko spustí, připravíme vám dokonalej program plnej mejdanů, zábavy a ranních bolehlavů.

Co chystáme? Pio Squad, Plexis, Fialky, Houba, Marked As Enemy, Zrní, Please the trees, Atomic, vernisáže (AdelheidKa, Miroslav Sisler), přednáška Historické Klatovy, Pub Quiz, večer deskových her, Jam session – sraz klatovských umělců, Vánoční besídka, přednáška Bangladesh očima humanitárního pracovníka, syrské tábory v Libanonu

[give_form id=“2327″ show_title=“true“ show_goal=“true“ show_content=“above“ display_style=“onpage“]

Ale aby to klaplo nutně potřebujeme Vaší pomoc! Děkujeme!

200Kč otvírák na pivko

Otvírák na pivko

Ne každej den se povede že můžeš přijít na točenýho žejglíka žejo. S tímhle príma votvírákem s naším logem se budeš cejtit jako v klubu vždycky, když si doma otevřeš butylku!

300 čerstvá plechovka přímo z Loun

Čerstvá plechovka přímo z Loun

Pivovar v Lounech je nás oblíbenec a my jeho! Za každý tři kilča Ti dovezem čerstvou plechovku zlatavýho pokladu. Cheers!

500 Kč vymaluj si dlaždičku

Vymaluj si dlaždičku

Za pětikilčo se můžeš defacto stát majoritním vlastníkem části klubu! Necháme tě vybrat si a vyzdobit dlaždičku! Chceš aby přímo naproti pisoáru byla růžová dlaždička? Nejni problém!

1000 Kč vlastní půllitr / sklenice

Vlastní půllitr / sklenice

Za litřík od nás dostaneš pullitr se svým jménem, falconím logem a čestné místo ve skříňce, kam si ho budeš moct zamknout, kdykoliv vyzvednout a nechat si od barmana naplnit čím chceš! Už nikdy plast!

3000 Kč vlastní jméno na baru

Vlastní jméno na baru

Vždycky budeš mezi svýma, za tři litry netekutý budou kolem tvýho jména shromážděný všichni píči u falconí pípy. Na baru už se můžeš představovat jenom ukázáním palcem a pyskem v pěně!

5000 Kč vlastní schod do pekla

Vlastní schod do pekla

Úplně nejvíc největší pocta voe! Za pět papírů vyrejem Tvoje jméno do SCHODU! Takže každá opilá šťáva po cestě uvidí, že jsi největší mástr a třeba se rozmyslí, a zajde tě zpět do klubu hledat!

Lukáš Lukéro – Paralelní světy

aukce obrazu na podporu Kulturního centra Falcon

Během dvou hodin rozložil malíř na plátně škálu emocí spojených se starým světem, který představuje Gaia – Země, personifikovaná do věkem sešlé stařenky ukládající se k spánku; druhá postava, nebo spíše torzo, může být starou civilizací – vším, co na zeměkouli přinesl člověk hlavně v posledních stoletích svojí existence. Oba obličeje jsou vetché a blízké, ale panuje mezi nimi určité napětí – jako by spolu mlčky soupeřily. Ruka muže v zoufalém gestu ukazuje na určitou lítost, že svět vypadá tak, jak za dnešních dnů; stařenka působí dojmem vyrovnaným a až slepé odevzdanosti, její oči se již nelesknou, jako kdyby neviděla nebo nechtěla vidět, co se kolem odehrává. Dvě postavy, jin a jang moderního světa, jsou rozděleny vodopádem a nemůžou se setkat v souhlasném dialogu. Anebo přece?

Za věškerou podporu děkujeme! Tým Falcon

[give_donor_wall form_id=“2327″]