Praktické info

🎪 Areál

Tak jako loni i letos bude zajištěna extra louka pro stanování (viz níže), vlastní areál tak bude sloužit čistě pro zábavu. Abychom to ale mohli pro vás dělat hezký, budeme areál cca ve 4-5h zavírat, abychom jej dali pořádně do gruntu, a sami nabrat energii na další den. Brány opět otevřeme kolem 8h.

⛺ Stanování a parkování

Pro Váš lepší komfort jsem opět zajistili extra pozemek pro stanování a parkování, přičemž prostorná louka se nachází coby kamenem dohodil, na druhé straně příjezdové cesty k areálu. Díky tomu bude pro všechny auta a stany dostatek místa a rovněž větší klid na odpočinek 😉

Abychom louku optimálně využili, a aby se nestalo, že někdo někomu zatarasí cestu, budou na místě k tomu určený koordinátoři. Prosíme tedy o respektování jejich pokynů 🙏

Za stanování a parkování není třeba nic platit, vše je v ceně lístku.

🚽 Toalety & sprchy

Součástí kempu Úžlebec jsou rekonstruované sprchy a záchody, které budou volně přístupné po celou dobu otevření areálu. Jejich čistotu se budeme opět průběžně starat, ale budeme rádi, když nám to nebudete příliš komplikovat 💩

🍴 Jídlo & pití

Co by to bylo za utopiji, kdyby si člověk nemohl dopřát něco dobrého k jídlu! Proto se pro Vás opět snažíme zajistit kvalitní vege/maso catering.

🍻🍷
Co se týče piva, tak krom klasický „plzničky“ a Bernard desítky, bude možnost si dopřát SUMMER AMARILLO nebo GUNSLINGER z plzeňského pivovaru Raven.

Dále pak bude možnost se občerstvit různorodými alko i nealko nápoji či navštívit GT bar, který bude zaměřený čistě na námi oblíbený Gin&Tonic!

🥦🍗☕🍵
Stravovat se v zajištěných stáncích budete moci od rána do noci. Letos jsme to pojali trochu jinak a díky pomoci od ZKD Sušice a Nadace Via jsme zajistili gastro stan plný vůní a chutí s hlavním zaměřením na ukrajinskou kuchyni. Budete se tak moci těšit na boršč, šašliky, pirohy, či na snídaňové vaječné omelety a kávu s možností proložení luxusní ukrajinskou vodkou! Samozřejmě nebude chybět klasika grillované maso či halloumi sýr.

💳💸
Co se týče placení, tak letos se bude všude platit tzv. cashless přes systém NFCtron. Podrobné info najdeš na naší stránce o cashless.

Samozřejmě, pokud někomu vyhovuje vlastní stravování, tak není problém, nebudeme Vám při vstupu do areálu lustrovat baťohy a kapsy, jestli nevnášíte do areálu vlastní jídlo a pití. Avšak příjmy z prodeje občerstvení nám pomáhají realizovat náš utopistický plán, takže budeme rádi, když nás i touto cestou podpoříte. Děkujeme!