Bimbárium

Bimbárium

Cirkus, co se nestydí.

Bimbárium vzniklo jako cirkusová legrácka – klaunský bimbastický opis disciplíny vrhu nožem. Dnes je platformou pro vědomou práci se studem, osvětlování mýtů v mezilidských vztazích, sexu a v neposlední řadě pro osvětu v oblasti intimního zdraví a štěstí.

Bimbas jako zobrazení lidské přirozenosti je dnes stigmatizován. My říkáme, že bimbas není fuj. Je přirozenou součástí našich životů, ať živý, nebo gumový. U nás si s bimbásky hrajeme bez rušivých sexistických podkresů a v naší aréně nenajdete nic obscénního.

V aréně vás čeká hra DingDong –náš nejúčinnějším nástroj pro překonání studu. Jde o interaktivní hru a klaunskou variaci na vrh nožem. Kde má nůž nebezpečnou ostrou špičku, mají naše bimbásky neškodnou přísavku, kteráse přicucne na hladký nerezový povrch desky. DingDong si proto může zahrát každý, kdo z pohledu na bimbáska neomdlí studem a dokáže jím hodit do dálky alespoň 2 metry.

V naší aréně to vždy vře a těžší je vyhlásit konec než začátek. Máme hrací systémy pro laiky i ligové hráče. Natrénujte s námi techniku, zvolte správnou herní strategii, a když se dobře trefíte, můžete se stát dalším světovým šampionem v DingDongu. DingDong je světový unikát, tohle uvidíte jen v aréně Bimbária!

Vrh obřím Dongem

Bimbárium si navíc jako bonus pro Vás připravil ještě jednu legrácku, a sice klání v atletické disciplíně kombinující vrch kládou a koulí. Soutěž proběhne v pátek večer, takže neváhejte přijít vyhrát hodnotné ceny!