Celkem 4 WARMupy nastolí solidní UTOPIJI!

Tiskové zprávy

Celkem 4 WARMupy nastolí solidní UTOPIJI!

Už 13. 5. zažijete abnormální klatovskou jízdu s P / \ S T í a BOLEHLAVEM, což je skutečně vražený koktejl. 25. 5. si dáme UTOcross s Katastrem, A Z Y L e m a americkými CHEW ve spolupráci se Stoner Smoker festivalem.29. 5. nesmíte zmeškat skutečnou italskou shoegaze lahůdku CLUSTERSUN a 10. 6. přijede z Litvy snová WATERFLOWER přinést trochu lásky do dejvické Klubovny. A to všechno v ceně celofestivalové vstupenky.

13.5. Falcon Klatovy – P /\ S T, Bolehlav
25.5. Cross Praha – Katastr, AZYL, CHEW (US)
29.5. Falcon Klatovy – CLUSTERSUN (IT)
10.6. Klubovna Praha – Waterflower (LV)

Jeden z organizátorů Martin Opatrný upřesňuje: „Už se nemůžeme dočkat, mrzelo nás, že někteří interpreti letos nemohli dorazit na festival, ale máme skvělé vztahy z předchozích ročníků a tak jsme dohodli sérii zajímavých warmupů. Osobně se těším na všechny a samozřejmě nejvíc na festival, už se to krásně peče. Mockrát Vám děkujeme za podporu!“

Na webových stránkách https://vstup.utopije.cz si vyberete WARMup, který se Vám líbí a pokud koupíte celofestivalovou vstupenku nic dalšího neřešíte a jdete 😊 Jestli nemáte čas na festival, můžete samozřejmě zakoupit lístky jen na vybrané warmupy a vidíme se v klubech!

Letošní třetí ročník festivalu ozvláštní spolupráce s VJ mágy Trippl Krippl a liquidovými experty Weird Visuals. Areál musí v noci kouzlit, samozřejmě bude opět možné kempovat na přilehlé louce mimo areál, chceme pro návštěvníky větší klid.  Tak neváhejte a pro více informací navštivte web www.utopije.cz ! Děkujeme za podporu!

Stáhnout jako PDF| DOCX

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *