Proměň UTOpiji v realitu. Kup si lístek.

Tiskové zprávy

Proměň UTOpiji v realitu. Kup si lístek.

Festival UTOpije 24. – 25. 6. 2022, to je skutečný ráj na zemi, kde pivo stojí jako loni, záchody jsou poctivá keramika a 40 interpretů z 8 zemí světa předvádí své maximum!

Hosté nemusí na festivalu létat jen ve svých představách, organizátoři do finální fáze předprodeje připravili k VIP vstupenkám například let balónem, tandemový seskok, či teepee glamping! Limitovaná kapacita festivalu dělá z návštěvníků poslední obránce alternativního DIY krásna proti dusivému mainstreamu. Do 15. 6. 2022 je možné zakoupit zvýhodněnou vstupenku na oba festivalové dny https://vstup.utopije.cz. 

Bůh svobody UTO svolal N.O.H.U. (US/CZ), Body Package (PL), Mutanty neustále hledající východisko (CZ), Illuminasty (MX), pistole (DE) nebo Acid Row (CZ) a mnoho dalších do kouzelného areálu v Úžlebci na Plzeňsku. Třetí ročník je díky množství zahraničních hostů ve znamení míru, lásky a porozumění. 

Vždycky jsem chtěl ráj, ale ovoce stromů rajských přece tak dobře chutná…”, směje se Martin Opatrný a dodává: “Festival UTOpije začne za 3 týdny a ty nemáš pořád lupen v kapse? Není škoda nechat čekat svou oblíbenou kapelu, která tě zve na drink, když si s ní můžeš připít osobně a sdělit jí své dojmy? Na našem festivalu neexistují bariéry a pokud se nám nepodaří dát dohromady 300 statečných obránců bájných Thermopyl, nebude na festivalu ani N.O.H.A. (kecám)…“  

K doprovodnému programu doplňuje Paval Zahradníček: “Zvedni Zadek na doprogramu vyrostl, je to naše doména. Nečekej že se probudíš vyndanej, jak chleba z tašky a nebudeš mít co dělat. Bimbárium tournament házení dildel na terč ti zpřesní mušku. Bude beer jóga, cestopis z Himalájí, nebo UTOkvíz, ale hlavně budeš Ty! Těšíme se!” 

Aby však nezůstalo jen u snění, připravili organizátoři u příležitosti 3. ročníku zážitkové UTObalíčky měnící sny v realitu. Zakoupením zvýhodněného lístku v předprodeji do 15. 6. 2022 si mohou účastníci vybrat tematický drink a vypít ho se svou oblíbenou kapelou. V UTOnadílce je možné zakoupit i slevový kupón na tandemový seskok padákem, let balónem, glamping v teepee, masáž nebo ukrajinský brunch. Milujeme růžové slony, ale i klatovské nebeské potápěče! 

Stáhnout jako PDF| DOCX

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *